O firmie
Oferta
Współpraca
Zrealizowane projekty
Popularne granity
Kontakt


   Współpraca

W przypadku kontynuacji współpracy z kontrahentami wybranymi dzięki nam, proponujemy dalszą współpracę polegającą na pilotowaniu przez nas każdego następnego zamówienia.

Płatności za towar przechodzą bezpośrednio między Państwa firmą a firmą producenta oraz firmą spedycyjną organizującą transport.

Naszym celem jest minimalizacja ryzyka w imporcie tak aby Państwa firma otrzymała towary zgodnie z wszelkimi wymaganiami. Azjatyckie firmy z którymi współpracujemy przywiązują ogromną rolę do jakości zamawianych towarów, sposobu ich pakowania oraz dotrzymywania terminów realizacji.  Większość naszych dostawców ma własne kopalnie i olbrzymie zakłady przerobu kamienia. Wysyłane slaby zawsze pakowane są w najbezpieczniejszym systemie "H"  a elementy nagrobków pakowane są w drewniane skrzynie i przekładane licznymi warstwami styropianu i pianki zabezpieczającej oraz wiązane taśmami zabezpieczającymi.

Jako Bonsai Consulting szczycimy się faktem, że nie zdarzył się jeszcze nam przypadek by importer był niezadowolony z otrzymanych towarów.

Jako, że każdy region Polski i Europy ma inne wymiary nagrobków, współpraca z nami polega na indywidualnych zapytaniach. Każde zapytanie wysyłane jest przez nas do kilku producentów  po czym wyłaniana jest najlepsza oferta. W związku z powyższym nie mamy stałego cennika na wyroby granitowe, oferty pochodzą bezpośrednio od producenta po każdorazowym złożeniu zapytania.

     Copyright © 2007 - 2021 Bonsai Consulting